Rozpoczynamy rejestrację na warsztaty dla uczniów

Rozpoczynamy rejestrację na warsztaty dla uczniów

W czterech rogach grafiki oraz u dołu umieszczone abstrakcyjne, kolorowe kształty. Na środku widnieje nazwa projektu: Edukacja kulturalna? Obecna! Pod nią małymi literami dopisek: Zadania „Edukacja kulturalna? Obecna!” jest realizowane dzięki dofinansowaniu z budżetu Miasta Łodzi. Na górze znajdują się logotypy partnerów.

Zapraszamy nauczycieli do zarejestrowania się wraz z grupą uczniów w projekcie Edukacja kulturalna? Obecna! realizowanym przez Stowarzyszenie Edukacyjno-Kulturalne „Venae Artis”.

W 2024 roku do naszego działania włączamy uczniów łódzkich szkół ze wszystkich etapów edukacji, którzy będą mogli wraz ze swoimi nauczycielami wziąć udział w nieodpłatnych warsztatach w jednej z partnerskich instytucji edukacji i kultury.

Aby grupa mogła wziąć udział w ww. warsztatach, należy się zarejestrować poprzez poniższy formularz: https://forms.gle/ot9qDTik3N8re9eQ
UWAGA! Nauczyciel uczestniczący (tj. zarejestrowany) w projekcie może zgłosić jedną grupę/klasę uczniów! Liczba nieodpłatnych warsztatów w ramach projektu jest ograniczona. O możliwości skorzystania decyduje kolejność przesyłanych zgłoszeń. Informujemy, że limit miejsc na warsztaty dla uczniów został wyczerpany. W tej chwili przyjmujemy zgłoszenia wyłącznie na listę rezerwową.

Zadanie Edukacja kulturalna? Obecna! jest realizowane dzięki dofinansowaniu z budżetu Miasta Łodzi.

Scroll to Top
Skip to content